Moje knihy

Své knihy píšu pod pseudonymem Anna Beatrix Bártová. 


A co už jsem napsala (a vydala)? 

Gutta z Bubnu

Anotace:
Gutta je mladá šlechtična, která je donucena provdat se za zhýralého pána hradu Buben, Evana. Ten po ní chce jediné - dědice panství. Po náročném porodu se místo vysněného syna narodí Guttě dcera Jitka. Evan v návalu vzteku sedá na koně a vyráží tryskem nebezpečnou zasněženou krajinou, neboť doufá, že se tak rychleji zbaví své špatné nálady. Na zasněžené skále jeho kůň spadne a strhne jezdce s sebou. Evan se ocitá smrtelně zraněný v malé lesní chaloupce, kde se o něj stará Liana, žena kdysi odsouzená k smrti upálením. Zatímco ho léčí, rodí se mezi nimi silné pouto, stejně jako mezi Guttou a Evanovým správcem Petrem z Plešnic. Za nepřítomnosti manžela se Gutta potýká se zástavními právy, které na hrad uvalil Evan i jeho otec Heřman z Bubnu. Situace se ještě zkomplikuje, když se do problémů vloží sám král Zikmund Lucemburský. Gutta má najednou mnoho nápadníků a při tom touží jen po jediném, po svém správci. 

A5, 326 stran, brožovaná

Toužíte si Guttu z Bubnu přečíst? Tak klikněte SEM. :)


Prokletí Schwartzovy vily

Anotace:

Svět živých i mrtvých se střetává. Minulost se hlásí na světlo boží a nenechá vás spát!
Mladí manželé Nora a Leonard očekávají rodinu a nemají kde bydlet. Financí nevlastní mnoho, a když se naskytne příležitost zakoupit byt ve staré secesní vile na okraji města, nadšeně po ní skočí. Co na tom, že cena je až podezřele nízká a za nedalekou hřbitovní zdí vykukují kříže a náhrobky.

I když si Nora oddechne od všetečné tchyně, skutečný klid v domě nenajde. Je až příliš empatická a citlivá, a jeho minulost je příliš temná. Když se kolem začnou dít prapodivné věci a na chodbách se objevovat cizí lidé ve sto let starých oděvech, pustí se do pátrání. 

Tajemství, které odhalí, vám vezme dech!

Paperback, 224 s.


Komentáře

  1. Dnes jsem se pustila do čtení a přečetla jsem První část jedním dechem. Zítra ji určitě dočtu.
    Moc zajímavé čtení.

    OdpovědětSmazat
  2. Knihu jsem dočetla. je napsaná poutavě a čtivě. Těším se na další knihy od tebe.

    OdpovědětSmazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky