Psaní jako vášeň i zdroj obživy!


"Psaní jako vášeň i zdroj obživy!"


Tak toto by mohlo být moje nové životní motto. Je to tak, splnila jsem si sen. Ještě před půl rokem by mi toto tvrzení přišlo opravdu hodně odvážné, ale teď už jsem si jistá. Vím přesně, kterým směrem chci jít a také jím jdu. Nestojím na začátku nové etapy jako nováček, který si není jistý, zda uspěje. Jsem 100% přesvědčená, že cesta, kterou jsem si vybrala, je ta jediná správná. Pro mě, i pro vás. Nechápete? Čtěte!


Začalo to copywritingem

O copywritingu jsem již psala na svém blogu Bláznivá máma. Některé osobnější články jsem na něm ponechala, ale ty, na které se nejčastěji ptáte a které mají pomoci se psaním i vám, ty jsem přesunula na tento web. Rozhodla jsem se totiž, že vedle svého vlastního psaní udělám i něco pro vás. Nejen články o tom, jak začít psát copy, nebo dokonce knihu, ale rovnou celé on-line školení. Chystám pro vás videa, e-booky a samozřejmě i nějaké ty články, které vám pomůžou se startem.

Spisovatelka, copywriterka a mentorka

Říkáte si, že píšu chvíli a chci vám radit? Zdám se vám hodně drzá a sebevědomá? Pak věřte, že za tím není přehnaně silné ego (alespoň doufám :D), ale roky zkušeností. Píšu již dlouhé roky a za poslední měsíce pouze zhmotňuji své znalosti a praxi v plodech mé práce. Stala jsem se spisovatelkou a copywriterkou na volné noze, on-line podnikatelkou a nyní jsem se rozhodla stát se i mentorkou. 
Nechci si své znalosti schovávat, chci se o ně s vámi podělit!

Chcete se stát copywriterem? Chcete napsat/vydat knihu? Pak jste tady správně!

V poslední době se na mě čím dál více obracíte s otázkami, jak začít psát, jak se psaním živit, jestli je to vůbec možné, atd. Za poslední měsíce navíc přibyly i otázky typu: Jak napsat knihu? Jak vydat knihu? Jak oslovit nakladatele? 

A protože jsou to otázky, které vás zajímají, ráda vám na ně dám odpovědi. Samozřejmě ne hned. Hned se ani pes nevy... (Ale fuj, Sábo!) 

Postupně budu přidávat vše, co jsem zmínila a mnohem více. A vy, pokud budete mít další otázky, neváhejte mi napsat! Možná neodpovím hned, protože toho mám vážně hafo, ale postupně se k odpovědím dopracuji. 

A kdybyste si náhodou ode mě chtěli přečíst i něco jiného než on-line články, můžete zkusit mou novinku mysteriozní román Prokletí Schwartzovy vily. Knihu můžete i s podpisem a věnováním objednat přímo u mě (ještě mám pár volných kousků, ale už jen (asi) pět), anebo využít odkaz a zakoupit si knihu na e-shopu. To se ale připravíte o můj jediněčný podpis :D a také o dáreček. :)

Vaše Sabi! Komentáře

Oblíbené příspěvky